Kristián Klima

Angličáky z východu: päť dôvodov na legalizáciu

Autá s pravostranným riadením sú bežné hlavne na východe Slovenska a mnohí ich neprávom pokladajú za postrach. Čím skôr úrady najskôr umožnia a potom donútia majiteľov k registrácii, tým lepšie. Súčasné ignorovanie problému je najhorším riešením.

iPod: 10 rokov k dominancii

Apple iPod. Univerzálny, revolučný, jedinečný a bez konkurencie. iPod sa stal univerzálnym synonymom pre multimediálne prehrávače a zmenil hudobný priemysel. Pri uvedení na trh pred desiatimi rokmi mu pritom málokto dával šance.

Dva dni v Chujave

Nech Jonáš Záborský odpustí, že si požičiavam meno jeho pitoresknej viesky, ale pokušenie použiť prirovnanie bolo po dvoch dňoch v Bratislave, a najmä po návšteve letiska, priveľké. Vitajte v Chujave.

Poučenie z krízového vývoja na Horehroní

Slovensko by malo byť rado, že Horehronie skončilo pred finále Eurovízie. Ušetrili sme si hanbu. Škoda len, že si to „umelecké“ kruhy a pospolitý ľud nevedia priznať.

Keď v Británii nasneží

Každá krajina má po nádielke snehu problémy s dopravnou infraštruktúrou, ale len Británia vždy na celej čiare zlyhá. Nepripravenosť sa stretáva s naivitou, neskúsenosťou a … hlúposťou.

Predmestie Spojených štátov

Hovorí sa, že susediť s USA je ako spať s nosorožcom v jednej posteli, pretože nikdy neviete, kedy sa otočí na druhý bok a zadlávi vás. Kanaďania radi zdôrazňujú, že sú iní ako Američania.

Najčítanejšie články

Najčítanejšie články za posledných 7 [30] dní

Inzercia