Hlas od sporáka

PF 2014 a dávajte si pozor, čo si želáte!

Okrem tých obligátnych tagovačiek s vinšami pri príležitosti prelomu kalendárnych rokov sa tu rozmohla ďalšia mexická vlna rekapitulácií, primárne samozrejme s cieľom preukázať, že dotyčný mal fasa, rozumej nesmierne produktívny rok, nech followeri vidia.

Na silné otázky treba nadanie

Asi to bolo tým, že som sa pred spaním znova zahĺbila do svojej najobľúbenejšej oddychovej literatúry, podľa objektívnych estetických kritérií nepochybne pokleslého typu, ale to je fuk, lebo keď znova a znova čítam Betty McDonaldovú, môj n-jadrový procesor v hlave vypne a je mi fajn.

Svadobné cesty, toaletárky a úspešní freelanceri

S čávesom sme sa rozšupli a dali hneď zo dve svadobné cesty, nech je v starobe na čo spomínať, napríklad na to, že v dobe hypermasového cestovného ruchu už pomaly nieto miesta, kde by ste niekomu nezacláňali objektív a keďže ja som človek ohľaduplný, ten pocit ma výdatne obťažuje.

Aj varenie si vyžaduje politické rozhodnutia

Včera na mňa zo schránky vypadol ženský časák, meninová pohľadnica pre čávesa od mojej mamy a bezprízorný balíček cukríkov. V duchu som si zakonšpirovala nad tým, či v tých Hallskách nie je ploštica alebo antrax, súc poučená divokejšími obdobiami svojho života, keď som si pravidelne nachádzala spľasnuté duše na aute.

Inštruktáž k zrelšiemu životu

V rámci protipovodňových opatrení som navarila hráškovú polievku a za plech gratinovaných zemiakov (s klobásou, ak by vám to znelo príliš nóbl) v očakávaní krízového presunu súrodencov môjho čávesa, lebo ten najmladší je ešte vo vývoji a ja na neho strašne rada pozerám, ako tlačí do hlavy.

Sieťovanie, podprahový marketing a výklad snov

Snívalo sa mi o akomsi tanečnom salóne, kde som samotnej Beyoncé prispela štylistickou radou k zvolenej róbe: „Dobré to je, len pri pohľade od chrbta ti to tutok odstáva.“

Javiť sa treba, javiť sa je dobré (najmä na Facebooku)

Takže Angelina si dala odšmyknúť oba prsníky - bol to mediálny highlight včerajšieho dňa a seriózne americké periodiká neváhali s hlbokomyseľnými analýzami tohto počinu, tak prečo sa k nim nepridať.

Hlas od sporáka píše motivačný list

Mala som tu dlhšiu prestávočku - niet sa čo čudovať, vďaka nadchádzajúcej svadbe sa môj mentálny fokus zmrskol na vizuál pierok, zemiakové šišky po polnoci a vôbec, na ten základný filozofický problém, ako pred všetkými očumovačmi, ktorí nikdy neverili, že JA sa raz fakt vydám, nevyzerať v deň D ako totálna troska, zmordovaná nákupom lacného alkoholu v Györi.

Keď sa vydáva Hausfrau

Keďže si tu hoviem pod pseudonymom, môžete si ma predstavovať kadejako - napríklad ako prsnatú ženu po prechode s mäsitými predlaktiami a manželom prikvačeným jemnou mocenskou nerovnováhou, ktorá pri výlevke premýva držky do polievky. Pravda je taká, že som relatívne mladá a ani vydatá ešte nie som - ale čoskoro budem.

SUV-čko si do hrobu fakt nezoberiete, magnólie áno

Čas od času sa mi stane, ze som konfrontovaná so zle skrývanou závisťou svojich známych v statuse zamestnancov - tí bystrejší tú závisť obstojne kašírujú a väčšinou začnú hovoriť niečo o tom, že keď nadíde čas, otvoria si vlastnú kaviarničku alebo dačo podobné, pri čom aj laici majú pocit, že by to bez problémov zmanažovali.

Najčítanejšie články

Najčítanejšie články za posledných 7 [30] dní

Inzercia