Dvojitý Crippled Black Phoenix v Bratislave

Po dvoch vystúpeniach v Trnave zavítali britskí Crippled Black Phoenix v stredu aj do Bratislavy, konkrétne do KC Dunaj. Akoby jedno večerné vystúpenie nestačilo, poctili si hŕstku šťastlivcov aj unplugged vystúpením na Námestí SNP, a to vďaka Hudbe Mesta.

iPod: 10 rokov k dominancii

Apple iPod. Univerzálny, revolučný, jedinečný a bez konkurencie. iPod sa stal univerzálnym synonymom pre multimediálne prehrávače a zmenil hudobný priemysel. Pri uvedení na trh pred desiatimi rokmi mu pritom málokto dával šance.

Naša nová hudobná sekcia m[j]uzik

Odo dnes sme sa rozrástli o novú rubriku a nový rozmer: magazín Inaque.sk vám odteraz bude prinášať nielen čítanie, ale aj kvalitné počúvanie. Začíname albumom bratislavského umelca menom DJ Kazeeck, ktorý pre nás všetkých pripravil retro-house nášup, a to dokonca v rozsahu celého albumu.

Bohémsky život Patti Smith

Prestížnu americkú literárnu cenu National Book Award za najlepšie memoáre získala vlani Patti Smith. V knihe s názvom Just Kids (Len deti) zachytáva všetko, vďaka čomu bol New York v sedemdesiatych rokoch úžasným miestom, ako aj príbeh svojho vzťahu s fotografom Robertom Mapplethropom.

Poučenie z krízového vývoja na Horehroní

Slovensko by malo byť rado, že Horehronie skončilo pred finále Eurovízie. Ušetrili sme si hanbu. Škoda len, že si to „umelecké“ kruhy a pospolitý ľud nevedia priznať.

Michael Jackson - Pekných pár dôvodov na nesmrteľnosť

Mal milióny oddaných fanúšikov, pre ďalšie stovky miliónov však bol iba komiksovou postavičkou. Hoci sa čoraz viac podobal na mimozemšťana, bol Michael Jackson stelesnením pozemských problémov.

Pop život

Z vchodu pre personál vyjde malé tmavovlasé dievča nenápadne oblečené do čiernych nohavíc a širokého topu. Zapáli si cigaretu a z čela odhrnie ofinu. Na pohľad ničím výnimočná Lily Allen je však každodenným sústom britského bulváru.

Najčítanejšie články

Najčítanejšie články za posledných 7 [30] dní

Inzercia